Stvaram legićima

Stvaram legićima

Učenici naše škole sudjelovali su na međužpanijskom natjecanju Stvaram legićima. Natjecanje je održano 3. lipnja 2026. u Starom Slatiniku. Ekipa pod nazivom Ormalu sastojala se od petorice članova koji su predstavljali našu školi. Zajedničkom suradnjom i kreativnošću...
Biciklijada sjećanja: Sibinj – Škabrnja

Biciklijada sjećanja: Sibinj – Škabrnja

Učenici naše škole srdačno su dočekali sudionike „Biciklijade sjećanja: Sibinj – Škabrnja“ koji su tijekom svog putovanja napravili kratku stanku za odmor i okrijepu. Za svoje goste, učenike OŠ Sibinjskih žrtava i njihove pratitelje pripremili su sokove, vodu i...
Skip to content