Datum objave: 25. svibnja 2026.
Kategorija: Nekategorizirano

Učenici naše škole srdačno su dočekali sudionike „Biciklijade sjećanja: Sibinj – Škabrnja“ koji su tijekom svog putovanja napravili kratku stanku za odmor i okrijepu. Za svoje goste, učenike OŠ Sibinjskih žrtava i njihove pratitelje pripremili su sokove, vodu i energetske pločice kako bi im pomogli vratiti snagu za nastavak vožnje.

Uz osmijehe i riječi podrške, učenici su biciklistima ustupili mjesto za predah te pokazali gostoprimstvo i zajedništvo.

Pročitajte još

Oproštaj osmaša i zahvala dragoj učiteljici

Oproštaj osmaša i zahvala dragoj učiteljici

Školska godina na OŠ „Ljudevit Gaj" privela se kraju na posebno dirljiv i svečan način. Učenici osmog razreda oprostili su se od svojih profesora, školskih klupa i prijatelja na tradicionalnoj oproštajnoj priredbi, punoj emocija, smijeha i nezaboravnih trenutaka. Na...

Stvaram legićima

Stvaram legićima

Učenici naše škole sudjelovali su na međužpanijskom natjecanju Stvaram legićima. Natjecanje je održano 3. lipnja 2026. u Starom Slatiniku. Ekipa pod nazivom Ormalu sastojala se od petorice članova koji su predstavljali našu školi. Zajedničkom suradnjom i kreativnošću...

Skip to content