Datum objave: 27. ožujka 2026.
Kategorija: Naslovnica

Učenici naše škole sudjelovali su na županijskom natjecanju iz atletike, koje se održalo 25. ožujka 2026. godine u Novoj Gradiški, na atletskom stadionu NK “Sloga“- Nova Gradiška. Sudjelovali su učenici i učenice 5. i 6. razreda, te učenice i učenici 7. i 8. razreda.

Učenice iz 7. i 8. razreda osvojile su 3. mjesto na županijskom natjecanju. Učenice koje su se istaknule na natjecanju su: 1. mjesto- Tea Poljanec- trčanje 100 m, 1. mjesto- Sara Rupčić- skok u vis, 1. mjesto Lara Jelčić- bacanje kugle 3 kg.

Učenici koji su se istaknuli na natjecanju iz 5. i 6. razreda su: 3. mjesto- Matija Fran- trčanje 100 m, 1. mjesto- Kristijan Donković- skok u dalj, 1. mjesto- Šimun Prša- bacanje vortexa, 2. mjesto- Bruno Kelečić- bacanje kugle. Učenici 5. i 6. razreda ukupno su ostvarili 4. mjesto na natjecanju.

Kod učenika iz 7. i 8. razreda Emerik Kelečić ostvario je 2. mjesto u bacanju kugle.

Pročitajte još

Obavijest o podjeli svjedodžbi

Obavijest o podjeli svjedodžbi

Poštovani učenici i roditelji, obavještavamo vas da će se podjela izvješća o postignutom uspjehu (svjedodžbi) održati u utorak, 30. lipnja, s početkom u 9:00 sati. Molimo učenike da dođu u školu u navedeno vrijeme kako bi preuzeli svoje svjedodžbe. Želimo svim...

Škola plivanja

Škola plivanja

Učenici drugih i trećih razreda matične škole i područnih škola Živike i Ciglenik su tijekom svibnja sudjelovali u školi plivanja u gradskim bazenima u Slavonskom Brodu. Škola plivanja je organizirana u sklopu projekta „Od igre do ideje“ u okviru javnog poziva...

Skip to content