OBAVIJEST - NASTAVA NA DALJINU

Autor: Ivan Trojić, 17. 3. 2020.

Poštovani roditelji!

Obavještavamo sve roditelje i učenike naše škole kako smo za nastavu na daljinu odlučili koristiti Google Classroom. Uspješno smo otvorili učionice za sve razrede.

Način prijave je isti za sve učenike (samo je kod razreda različit). Dosta učenika se već uspješno prijavilo pa i oni mogu pomoći drugima da se upješno prijave.

Važno je izvršiti prijavu skole.hr adresom, a ne gmail adresom.

Kodove za ulazak u učionice nećemo objavljivati zbog moguće zlouporabe, a svaki ih je razrednik već poslao učenicima. U slučaju tehničkih poteškoća razrednici će s vama i učenicima komunicirati putem dosad korištenih kanala.

Obrazovne sadržaje možete pratiti na HRT3 i na Sportskoj televiziji, a nastavnici će vašu djecu unaprijed uputiti ukoliko se najavljeni sadržaji na njima slažu s planom i programom rada.

Zahvaljujemo svim kolegicama i kolegama što su ovih dana odradili pripreme kako bismo prvi dan nastave na daljinu dočekali spremni.

Molimo za strpljenje i pomoć pri realizaciji ovakve nastave.

Učenici moraju svakodnevno pratiti upute i zadatke koji će biti objavljeni u virtualnim učionicama prema rasporedu.

ravnatelj Petar Delić